Kodukord

Perearstikeskuse üldine e-mail (info@ylemisteperearstid.ee) on hea võimalus arstiga kontakti saada, tellida aegsasti pikendatavaid retsepte, lühidalt nõu küsida jne. E-mailidele vastame tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul. Kiireloomuliste küsimuste korral ja aja broneerimiseks soovitame siiski perearstikeskusesse helistada.
• Ägedalt haigestunud patsiente võtab esmalt vastu pereõde, kes vajadusel organiseerib varaseima perearsti vastuvõtuaja.
• Ka pereõe vastuvõtule tuleb eelnevalt registreeruda, sest enne lahendatakse registreerunud patsientide probleemid ja alles seejärel ootamatult kohaletulnu omad. Võimalik, et Teil tuleb mitteregistreerununa ebamugavalt kaua oodata.
• ERANDIKS nii arsti kui õe vastuvõtule pääsemisel on ELUOHTLIK seisund.
• Kui Te ei saa kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, palume sellest võimalikult kiiresti teatada. Vabanenud aja saame pakkuda järgmisele abivajajale.

Tellitud retseptid kinnitame 3 tööpäeva jooksul.
Retsepte saab tellida:
• helistades telefonil 6108840
• kirjutades e-posti aadressile info@ylemisteperearstid.ee

Nõu võib küsida e-kirja teel info@ylemisteperearstid.ee kaudu, kuid vaid kirja alusel saadud infost ei pruugi alati piisata ning tarvis on ikkagi meile helistada või tulla vastuvõtuks perearstikeskusesse kohale.

Telefonitöö korraldus:
Esmane pöördumine perearstikeskusesse käib üldregistratuuri kaudu telefonil 6108840.
Telefoninõustamise soov registreeritakse vajadusel kõne ootejärjekorda, mille alusel helistab perearst või pereõde tagasi.